نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش تلفنی با شماره های 42 - 41 - 04142544540 داخلی 115 و 116 تماس بگیرید
انواع مدل درب

انواع مدل درب

تعریف درب
درب به ساختاری گفته می شود که از صفحه فلزی یا چوبی ساخته شده، مستطیل‌شکل است و از ارتفاع متوسط افرادی که از آن عبور می کند بلند تر است تا برای رفت و آمد و بستن ساختمان یا فظای مورد نظر استفاده شود.

درب می تواند یه عنوان حریم باشد یعنی برای جدا کردن و احترام به مکان یا فضایی طراحی شود و یا اینکه فقط جایگاهی باشد برای عبور و مرور افراد. درب ها معمولاً بوسیله یک لولا به چهارچوب محکم می‌شوند.

هر بخش از بنای مورد استفاده وظیفه خاصی در تکمیل عملکرد کل بنا وجود دارد که وظیفه درب استحکام و پايداري، حفظ حريم خصوصي و امنیتی، عايق حرارتي و صوتي، حفظ محيط از عوامل جوی مثل باد و باران می باشد.

مدل درب

مدل درب یکی از دغدغه های افراد در انتخاب ورودی هماهنگ با نمای خارجی یا دکوراسیون داخلی و شایسته جلوه دادن ساختار بنای مورد استفاده می باشد.
مدل درب بر حسب محیط و کاربرد آن انتخاب یا طراحی می شود، مدل درب برای زیبایی جلوه دادن به محیط اطراف نقش مهم و اساسی دارد.
برای ورود به بحث مدل های درب از نظر کاربرد امنیتی می توان گفت مدل زیاد مطرح نبوده و از درب های ضد سرقت و ضد آتش استفاده می شود.

انواع درب بر حسب جنس

درب شیشه ای
درب شیشه ای معمولا برای فظاهای عمومی یا برای کنترل و نظارت از فظای بیرون از آن مورد استفاده قرار می گیرد. درب شیشه ای عموما از یک لایه شیشه ساخته می شود به همین دلیل عایق مناسبی برای صدا یا گرما نمی باشد. برای مدل درب شیشه ای از دستگاه حک روی شیشه استفاده می شود و طرح ها و نقوش گوناگون می توان طراحی کرد.
برای محل های امنیتی  از درب های شیشه ای ضد سرقت و ضد گلوله استفاده می شود.

درب چوبی
عموما از