نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش تلفنی با شماره های 42 - 41 - 04142544540 داخلی 115 و 116 تماس بگیرید
استفاده از فرفورژه در نما

استفاده از فرفورژه در نما

در کشور ما از زمان های قدیم اهمیت بسیار زیادی به نمای ساختمان ها داده می شد. البته توجه داشته باشید که در ایران هم با توجه به شرایط اقلیمی متفاوت، نما های مختلفی وجود.

برای نمونه نمای ساختمان در شمال ایران، با نمای ساختمان در جنوب ایران متفاوت است. در اصل بهتر است این چنین بیان کنیم که در اعمال نما برای  ساختمان، باید به فرهنگ و آداب و رسوم منطقه ای که در آن زندگی می کنیم توجه داشته باشیم.
انتخاب نما برای ساختمان فقط مربوط به سلیقه شما نمی باشد. بله تا حدی سلیقه شما در انتخاب نمای ساختمان شما قابل قبول است که نا هنجاری را برای جامعه به وجود نیاورید.
با وجود معادن مختلف سنگ در دنیا و همچنین تعدد آن در ایران، نمای سنگ به عنوان یکی از اصلی ترین نما های خارجی به حساب می آید.
از پرکاربردترین سنگ های مورد استفاده در نمای خارجی ساختمان, سنگ و همچنین  با وجود نقش و نگار های طبیعی که در سطحش دارد می‌تواند برای نصب در نمای خارجی ساختمان مورد استفاده قرار بگیرد.
وقتی که سنگ را عنوان نمای اصلی  ساختمان خود انتخاب می‌کنید باید  به نوع سنگ انتخابی توجه داشته باشید. سنگی که شما انتخاب می کنید باید برای مواجهه با ملات و دوغاب مناسب باشد. دلیل این است که  این ملات بتواند به پشت سنگ نفوذ داشته و توانایی چسبیدن به ساختمان را داشته باشد.
استفاده از فرفورژه در قسمتی از نمای ساختمان باعث جلوه خیره کننده و جذاب می شود که به زیبایی بیشتر ساختمان شما می افزاید.