نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *

چرا صافورژه؟

 

1-تنوع طرح ها: وجود بیش از 140نوع طرح در انواع اسلیمی، ایرانی، فانتزی و ... با ظرافت و کیفیت بالای محصول می تواند وسعت انتخاب مشتریان را با توجه به سلایق آنها افزایش دهد.

2-تنوع اندازه ها: ارائه اندازه های مختلف برای کاربردهای مختلف همچنین پیوستگی طرح ها باعث می گردد سازنده سازه های فلزی بتواند از این محصول آماده به عنوان ابزار قوی استفاده نمایند.

3-قیمت پایین: با توجه به استحکام سازه وزن آهن استفاده شده در این محصول بسیار پایین بوده همچنین نحوه تولید آن در اشل صنعتی و به دور از دخالت دست و با ماشین آلات تمام اتوماتیک باعث قیمت پایین در مقایسه با گل نرده های موجود در بازار گردد.

4-کاربرد وسیع: این محصول می تواند در بسیاری از حوزه ها مورد استفاده قرار گیرد لذا بودن این محصول در اختیار مهندسین و صنعتگران ساخت شده فلزی می تواند قدرت مانور آنها را در ساخت و طراحی سازه ها بالا برده و باعث سود آوری بیشتر برای آنها گرددد.

5- بسته بندی و کیفیت محصول: این محصول در بسته بندی های مختلف بر مبنای اندازه های مختلف ارائه میگردد. بسته بندی مناسب محصول باعث می گردد در پروسه محل از کارخانه تا محل استفاده سازه ها دچار آسیب نگردد. یکدست بودن و کیفیت محصول باعث می گردد محصول و سازه ساخته شده نهایی دارای کیفیت بسیار بالایی باشد.

6- سفارشی سازی محصول: در صورت نیاز مشتریان به اندازه ها و یا متریال های مختلف امکان سفارشی سازی محصول با توجه به نقشه ها و درخواست مشتری وجود دارد. این موضوع امکان منحصر کردن سازه های ساخته شده را به صنعتگران و مهندسان آرشیتکت می دهد و باعث ایجاد نوعی برند برای این نوع از مشتریان می شود.


 2852,    12  مرداد  1399 ,   صافورژه