نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
برای کسب اطلاعات و سفارش تلفنی با شماره 04142544599 در ارتباط باشید
مقایسه نمای فلزی با دیگر نما ها

مقایسه نمای فلزی با دیگر نما ها

تجربه نشان داده آجر پر طرفدار ترین مصالح بعد از سنگ برای ساختمان است. اما نمی تواند جلوه و زیبایی که نمای فلزی طرح دار به ساختمان شما می دهد داشته باشد.

 تکنولوژی ساخت آجرهای جدید به گونه ای می باشد که آجر کاملا نسوز تولید کرده و از نظر رنگ نیز می توان در رنگ های مختلف می توان ساخت. به عنوان مثال می توان به نمای رومی اشاره کنیم که به عنوان یک سبک کلاسیک و مقاوم برای ساختمان شما به حساب می آید.
نمای شیشه ای به عنوان یک نمای مطرح همواره مورد استقبال بوده است که در انواع مختلف ارائه می شود. این نماها علاوه بر زیبایی که به ساختمان شما می بخشد اما از نظر هزینه ممکن است مقرون به صرفه نباشد.
استفاده از نمای فلزی طرح دار به عنوان یک پوشش فلزی بسیار زیبا برای ساختمان شما در تمام اندازه های ممکن روشی بسیار مدرن در زیبا سازی ساختمان شما می باشد. در بررسی فلز طرح دار از نظر شباهت، می توان آن را به یک توری و یا حتی به یک شبکه طرح دار تشبیه کرد.
برای ساخت نمای فلزی از پنل های فلزی در ضخامت و اندازه های مختلف می توان استفاده کرد. به عنوان یکی از ویژگی های اصلی فلز یا همان نمای فلزی طرح دار می توان به قابلیت نصب آسان تر آن نسبت به سایر نما ها اشاره کنیم.
از ویژگی های دیگر این فلز زیبا، می توان به طول عمر مفید آن اشاره کرد، در واقع طول عمر مفید فلز طرح دار به عنوان یک نمای مدرن برای ساختمان، از سایر نما ها بیشتر است. از دیگر ویژگی ها و مزایای نمای فلزی  طرح دار، سازگار بودن این نما با محیط زیست است .همچنین به غیر از سازگار بودن با محیط زیست باعث زیبا تر شدن نمای ساختمان نیز می شود.