نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
محصولات حفاظ پنجره فرفورژه

محصولات حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره یکی از محصولات تولیدی با فرفورژه است که با شکل دادن به فلز در ابعاد مختلف توسط صنعتگران ماهر به تولید میرسد. حفاظ پنجره فرفورژه در نقش و نگار مختلف به سبک و رنگ های متنوع تولید می شود.

حفاظ پنجره که هم برای تامین امنیت از سرقت و هم برای جلوگیری از سقوط مورد استفاده قرار می گیرد. حفاظ پنجره به دلیل نوع کاربرد و استفاده باید دارای استحکام بالایی باشد.
درگذشته این حفاظ ها را از چوب دست میکردن که به مرور زمان میله های فلزی به دلیل استحکام بالا و عمر زیاد جایگزین آن ها شدند. با پیشرفت تکنولوژی امروزه حفاظ پنجره فرفورژه جای میله های فلزی ساده فلزی را گرفته اند. دلیل این مورد هم به زیبایی و استحکام فرفورژه کنونی بر می گردد.
مدل یکی از معیار های دیگر انتخاب حفاظ پنجره می باشد که در قدیم اهمیت زیادی به آن داده نمیشد ولی وسعت انتخاب افراد به صد ها طرح و نقشی که در حفاظ های فرفورژه وجود دارد بسیار زیاد می باشد.
امروزه با استفاده از این سبک ها مدل های متفاوتی تولید می شود که علاوه بر زیبایی، کیفیت بسیاری دارد. حفاظ های فرفورژه برای مکان های مختلفی میتوان استفاده کرد ولی در ویلاها و خانه های مسکونی بیشتر مورد ایتفاده قرار می گیرد.
در صورت در نظر نگرفتن مدل حفاظ پنجره منطبق بر طرح نمای ساختمان خود، شاهد به هم خوردن طرح نما خواهید بود، به همین دلیل قبل از هر گونه سفارش حفاظ می توانید از یک آرشیتکت کمک بگیرید تا هم در ابعاد و اندازه و هم برای به هم نخوردن نمای ساختمان اطمینان حاصل کنید.