نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
ساخت و تولید فرفورژه جدید

ساخت و تولید فرفورژه جدید

ساخت فرفورژه از زمان های قدیم به روش دستی و با استفاده  از فلز ساخته می شد که این کار هم به عنوان یک کار سخت و هم نامناسب از نظر زمان شناخته می شد.

در روش ساخت فرفورژه به صورت دستی و سنتی، با گداختن فلز و همچنین  چکش کاری و خم کاری بر روی آن انجام می گرفت ولی با گذشت زمان این صنعت پیشرفت های چشمگیری داشته است.
در این سال ها ساخت فرفورژه با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های و جدید ترین متد روز انجام می پذیرد. محصولات فرفورژه از نظر استحکام و قدرت بسیار مناسب است به همین دلیل است که در ساخت اقلامی چون درب از آن استفاده می شود.
فرفورژه را از فلزات متفاوت می توانند ساخت که یکی از این موارد استفاده از آهن می باشد. در واقع می توان گفت آهن فلز اصلی تولید گل نرده می باشد. بسیاری از مدل های فرفورژه با استفاده از آهن تولید می شود، از موارد مهم ساخت فرفورژه، رنگ آمیزی آن می باشد که در صورت نصب آن در محیط بیرون باید از رنگ های خاص که طول عمر بالایی دارند و با عوامل محیطی و شرایط طبیعی سازگار تر بوده و تغییر حالت نمی دهند استفاده کرد.
تولید این محصولات بعضا بصورت جزء به جزء انجام می شود که توسط آهنگران با برش و جوشکاری با هم متصل می شوند، در مواردی هم بصورت محصول آماده توسط شرکت ها ارائه می شود که شرکت مورد نظر با دریافت ابعاد، مدل، رنگ و دیگر مشخصه های محصول مورد انتظار از شما، شروع به ساخت می کند. موارد زیادی برای تولید محصولات فرفورژه وجود دارد. برای مثال محصوللاتی همچون : درب نفر رو، حصار بالای دیوار، حفاظ پنجره، نرده های راه پله، نرده های تراس و درب و پارتیشن نام بردکه در طرح های متفاوت و بسیار شیک ساخته می شود.