نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
برای کسب اطلاعات و سفارش تلفنی با شماره 04142544599 در ارتباط باشید
تولید کننده فرفورژه جدید

تولید کننده فرفورژه جدید

مدل هایی که امروزه در صنعت فرفورژه تولید می شوند بسیار زیاد است، این مدل ها  در دسته بندی و سبک های متفاوتی تقسیم شده اند.

تولید فرفورژه امروزه هم به روش سنی و هم صنعتی انجام می شود، زمانی که به کارخانه های تولید این محصول وارد می شوید.
استفاده از فرفورژه جدید در محل های مختلف برای مصارفی مانند درب، نرده، حفاظ، پارتیشن، سقف کاذب، دیوار پوش، سایه بان به کار می رود، ایجاد این موارد به نسبت ابعاد، ضخامت، جنس و  فریم متناسب بستگی دارد.
از ویژگی های فرفورژه جدید می توان به دقت بالای طرح های پیاده شده در فلز اشاره کرد، این طرح ها با دقت کمتر از یک میلیمتر ساخته می شوند که طرح های ایجاد شده به دلیل دقیق و قرینه بودن بسیار زیبا و خوش منظره دیده می شود.
فرفورژه جدید به دلیل سطح مسطح و یکنواختی خود قابل اجرا برای نمای ساختمان می باشد که با هم سطح سازی آن با مابقی سازه می توان نمای زیباتری برای ساختمان اجرا کرد.
داشتن ساختمان زیبا علاوه بر زیبایی که فرفورژه جدید به آن میدهد، به ست کردن طرح های درب، نرده، حفاظ و دیگر مواردی که در ساختمان استفاده شده بر میگردد، بدین صورت تمام قسمت های استفاده شده با هم ست و یکدست می شوند.
فرفورژه جدید یکی از محصولاتی است که امروزه در مجموعه بزرگ صائلا با استفاده از دستگاه های بزرگ تولید می شود. شما می توانید با کیفیت ترین تولیدات را از مجموعه تولیدی صائلا صافورژه دریافت کنید.