نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
برای کسب اطلاعات و سفارش تلفنی با شماره 04142544599 در ارتباط باشید
درب ساختمان فرفورژه

درب ساختمان فرفورژه

در ساخت یک ساختمان، درب یکی از اجزای اصلی آن می باشد که نقش مهمی نیز در جلوه و زیبایی ساختمان دارد.

با پیشرفت تکنولوژی و به روی کار آمدن فناوری های نوین در صنعت ساختمان، درب ها نیز دچار تحولات و تغییراتی شده اند. یک ساختمان از چندین درب تسکیل شده است، از درب خارجی ساختمان که باید با نمای ساختمان هماهنگ باشد تا درب های داخلی مانند: درب اتاق ها، در سرویس بهداشتی و درب حمام، درب بالکن که باید با طراحی دکوراسون داخلی آمیخته باشند.
درب های داخلی از انواع چوبی، شیشه ای و فلزی ساخته می شوند که بر اساس کاربرد آن، دارای تنوع زیادی هستند. طراحی دکوراسیون داخلی بر اساس پسند هر سبک و نقش هر فرد متفاوت است، انتخاب طرح درب ساختمان نیز بر این اساس به نسبت طراحی داخلی متفاوت می باشد.
درب های ساختمان بسته به کاربرد آن باید دارای ویژگی های خاصی باشند تا به نسبت موقعیت خود بتوانند عملکرد مطلوبی از خود به نمایش بگذارند. برای مثال برای درب سرویس بهداشتی و حمام باید از رنگ یا لایه ضد آب استفاده کرد یا برای درب خارجی ساختمان از آلیاژ های فولادی برای استحکام بخشیدن به آن مورد استفاده قرار گیرد.
برای درب، همیشه در مورد زیبایی و چشم نوازی بسیار صحبت شده و مورد توجه قرار می گیرد، هر فردی متناسب با بودجه، موقعیت سکونت و دیگر موارد مورد انتظار، درب مورد نظر خود انتخاب می کند.
درب فرفورژه جدید با استفاده از تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است و از جمله موارد قابل انتخاب برای درب های خارجی ساختمان می باشد، از ویژگی های مهم این نوع درب به استحکام بالا و تنوع طرح و نقش آن می توان اشاره کرد. انتخاب طرح درب فرفورژه جدید به دلیل گسترده بودن تنوع بالا و زیبایی خیره کننده طرح ها برای شما مشغله ایجاد خواهد کرد.