نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
برای کسب اطلاعات و سفارش تلفنی با شماره 04142544599 در ارتباط باشید
انتخاب درب ورودی ساختمان

انتخاب درب ورودی ساختمان

برای ایجاد حریم خصوصی یک ساختمان نیاز به نصب درب یکی از قسمت های مهم در هر ساختمان می باشد و برای ایجاد امنیت و آرامش ساکنین آن لازم است.

درب ورودی ساختمان از جمله اولین بخش های یک ساختمان می باشد که در دید عموم قرار دارد، پس انتخاب یک درب در زیبایی ساختمان شما اهمیت بسیاری دارد.
جنس درب ساختمان از مهم ترین مواردی می باشد که حتما هنگام انتخاب، باید به آن توجه کرد، درب ساختمان می تواند از جنس های متنوعی از جمله آلومینیوم، چوب، فلز و یا حتی شیشه باشد. ولی به نسبت موقعیت جغرافیایی، شرایط آب و هوای و همچنین نوع کاربرد آن باید انتخاب شود. در ایران اکثرا از درب های فلزی برای درب بیرون ساختمان استفاده می شود و برای مکمل آن از شیشه شیشه، چوب و... نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
همه مردم هنگام انتخاب درب ورودی ساختمان به دنیال طرح های درب زیبا و شیک فلزی برای منازل مسکونی و مجتمع های خود هستندو برای انتخاب آنها به نسبت سلیقه و معماری ساختمان، وسواس خاصی به خرج می دهند.
به دلیل آن که تقریبا درب های ورودی ساختمان به دلیل اینکه مقاومت بالایی دارند و تقریبا از ابتدای ساخت یه ساختمان تا پایان عمر مفید آن که شاید چند ده سال باشد عمر میکنند و هر روز ده ها بار به روی شما گشوده میشوند، دارای اهمیت زیادی هستند. از این رو مردم برای انتخاب درست و شایسته ساختمان خود باید وسواس بخرج داده باشند تا به درب ایده آل خود دست یابند.
امروزه تمامی درب ها با توجه معماری سازه، نمای ساختمان و کاربری آن طراحی و ساخته میشود تا با معماری ساختمان همخوانی داشته و مورد پسند ساکنان آن باشند.
درب فرفورژه از نظر استحکام، معماری و زیبایی یکی از پر مصرف ترین درب های ساختمانی می باشند. درب فرفورژه جدید در طرح ها و اشکال مختلف طراحی شده و قابل سفارشی سازی با طرح ساختمان و ایده های خلاق شما می باشد.