نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
برای کسب اطلاعات و سفارش تلفنی با شماره 04142544599 در ارتباط باشید
درب ورودی جدید آپارتمان

درب ورودی جدید آپارتمان

درب ورودی آپارتمان شما اولین چیزی هست که افراد هنگام ورود لمس می کنند. تاثیر گذاری در فرد هم به زیبایی درب شما بستگی دارد و هم به استحکام آن، دلیل این مورد بخاطر انتظار افراد از دید اولیه و پیشوازی شما می باشد که با انتخاب درب ورودی و رنگ و لعاب آن میسر می شود.

شایسته است که برای یک آپارتمان زیبا، یک درب درخور و تماشایی به نمایش گذاشته شود، این مورد نه تنها به زیبایی ساختمان می افزاید، بلکه با چشم نوازی خود حس امنیت که مورد انتظار از درب ورودی است را در افراد به وجود می آورد.
از زیبایی در انتخاب درب ورودی ساختمان بگذریم، نوبت به استحکام آن میرسد، چرا که انتظار داریم درب ساختمان سالیان سال استوار و مستحکم باقی بماند و در شرایط آب و هوای مختلف مقاوم باشد.
همه نیاز های شما با درب فرفورژه جدید صافورژه مرتفع خواهد شد، این درب ها از جنس فلز در طرح های متنوع همانند تابلو نقاشی برای ورودی ساختمان شما نصب می شود. استحکام بالای آن نه تنها حس خوبی در شما ایجاد میکند، بلکه عمر بالا و جذابیت کار انجام شده در مقایسه با دیگر انواع درب، شما را شیفته خود خواهد نمود.
با رنگ آمیزی مناسب درب ها از عدم تاثیر سردی و گرمی هوا، باران و برف در درب خود اطمینان داشته باشید، فلزات با رنگ پذریری خوبی که دارند می توانند مانند بوم نقاشی رنگ شوند و به جذابیت طرح درب شما کمک کنند.