نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
انتخاب و خرید درب ساختمان فرفورژه

انتخاب و خرید درب ساختمان فرفورژه

استفاده از درب در ساختار ساختمان از موارد اجباری می باشد، انتخاب و خرید درب ساختمان شاید در ظاهر بسیار ساده و پیش پا افتاده به نظر برسد ولی ممکن است از انتخاب خود پشیمان شوید.

وجود درب ساختمان باعث جلوگیری از ورود افراد بیگانه به داخل می شود و این یعنی امنیت ساختمان بالا می رود، اما آیا همه درب ها دارای ایمنی لازم هستند یا اینکه تفاوتی در ایمنی درب ها با یکدیگر وجود ندارد؟ در ادامه شما را با مراحل کنترل و انتخاب درب بیشتر آشنا می کنیم. یک درب مانند سپر در مقابل خطرات احتمالی عمل می کند.


انتخاب درب ساختمان


اما برای انتخاب درب ساختمان باید به چه نکاتی توجه کرد؟ در مورد انتخاب درب موارد بسیاری وجود دارد که به نسبت اولویت باید مورد بررسی و کنکاش قرار گیرد. اولویت اول باید به شناخب امنیت درب بپردازیم، امنیت درب از روی بسیاری از پارامتر های آن قابل شناسایی است، یکی از آنها جنس موارد بکار رفته در تولید درب می باشد. امروزه معمولا درب را از جنس های آهنی، شیشه ای، چوبی، استیل و ترکیبی از آنها می سازند. هر یک از این متریال ها دارای خصوصیات خاص خود می باشد ولی جنس آهن به دلیل استحکام بالا و قیمت ارزان نسبت به دیگر موارد خواهان زیادی دارد.
از دیگر موارد در انتخاب درب ساختمان اتصالات محکم درب و فریم دور درب می باشد، در درب های غیر فلزی عموما از پیچ و چسب برای اتصال استفاده می شود ولی در نوع فلزی از جوشکاری که با اتصال محکم قطعات درب به همدیگر ساختار یکپارچه به درب می دهد استحکام بالاتری مشاهده می کنیم. لازم به ذکر است قطعاتی مانند لولا و قفل باید از مواردی با استحکام بالا و عملکرد مطلوب استفاده کنیم تا امنیت و حفاظت درب ساختمان را تا حد امکان بالا ببریم.


قیمت درب فرفورژه


داشتن درب خوب و ایده آل مستلزم طراحی،  مواد اولیه و پیاده سازی خوب می باشد پس این را در نظر داشته باشید که در درب هایی با قیمت پایین امکان دارد در سال های پیش رو به مشکل بر بخورید. درب های فرفورژه فلزی علاوه بر استحکام بالا طول عمر زیاد دارند یعنی در طی سالیان سال به همان صورت برای شما عمل خواهد کرد.
قیمت درب ساختمان بر حسب مواد بکار رفته در آن که میتواند چوب، فلز و شیشه باشد متغییر است، برای طراحان جالب است که بعضا درب هایی طراحی می کنند که از چند متریال بصورت همزمان در آنها استفاده کرده اند در این طرح ها از زیبایی و استحکام بصورت همزمان استفاده می شود.
مورد دیگر که برای قیمت درب تاثیر میگذارد نوع ساخت و اتصالات آن می باشد، برای مثال در ساخت درب فرفورژه میله های آهنی را در کوره های بزرگ حرارت می دهند و با دیتگاه های پر قدرت خمکاری می کنند تا به شکل های مشخصی که قبلا طراحی شده درآید سپس با کنار هم چیدن آنها و رسیدن به طراحی کامل بصورت قطعه به قطعه جوشکاری می شود، سپس رنگ های درخواستی مشتری به نسبت طراحی انجام شده روی درب صورت می پذیرد.