نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
طرح نرده تراس فرفورژه

طرح نرده تراس فرفورژه

نرده تراس برای ایجاد سپر حفاظتی از افتادن کودکان و سالمندان جلوگیری می کند و باعث ایجاد تکیه گاه مطمئن برای بالا رفتن از راه پله می شود.

استفاده از نرده در بالا بردن امنیت قسمت هایی از ساختمان که با اختلاف ارتفاع همراه است بسیار مهم و اساسی می باشد.
معمولات در طراحی اکثر ساختمان ها تراس تراس در نظر گرفته شده است، حتما از اختلاف سطح تراس با محیط بیرون ساختمان متوجه یک اشکال اساسی می شوید، عدم وجود نرده یا حفاظ برای جلوگیری از افتادن و پرت شدن از تراس لازم و مهم می باشد و بدون آن تردد در تراس بی اهمیت است.


قیمت نرده تراس

امروزه نرده در سبک های مختلف در جای جای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. فرفروژه از جمله محصولاتی می باشد که طرفداران بسیاری به دلیل طراحی زیبا و استحکام زیاد دارد.
هم اکنون قطعات نرده های فرفروژه در کارخانجات بصورت تزریق قالب تولید شده که به نسبت شیوه های سنتی قدیمی تولید فرفورژه از استحکام خوب و طرح های متقارن و زیبایی دارند. رنگ کردن نرده فرفورژه به دلیل جنس فلزی به آسانی انجام می شود.
محصولات فرفورژه در برابر عوامل طبیعی دارای مقاومت بالایی می باشند و در مقابل عبور افرادی که می خواهند از نرده ها برای سرقت از ساختمان عبور کنند جلوگیری می کند.
ظاهر زیبای نرده های فرفورژه به ساختمان شما جلوه خاصی می دهد و ساختمان شما را از خط و رنگ های سکنواخت دور کرده و جلوه های فلز خم شده را که با هنر دست صنعتگران در کنار هم چیدمان شده اند آمیخته می کند.

 

نرده کشی تراس

ارتفاع نرده های تراس معمولا 90 سانت در نظر می گیرند و نسبت به عملکرد مورد انتظار میتوان کمتر و بیشتر در نظر گرفت. تنظیم مقدار فظای باقیمانده در لابه لای نرده به گونه ای که از افتادن افراد خردسال جلوگیری بسیار مهم است، پس نباید ایمنی نرده را فدای طراحی آن کرد.
وجود نرده در ساختمان بسیار اهمیت دارد و لازمه امنیت و ایمنی بعضی از قسمت های آن می باشد که اختلاف ارتفاع با محیط پیرامون خود دارد.
نرده های چوبی از عرض بیشتری نسبت به نرده های آهنی دارد و در طولانی مدت نیز لق می شوند، استفاده از نرده های چوب باعث می شود در صورت بروز آتش سوزی به وسیله این نرده ها آتش به بقیه نقاط ساختمان نیز برسد.
امنیت نرده فلزی بیشتر از چوبی می باشد و مقاومت بالایی در هنگام آتش سوزی از خود به نمایش می گذارد.

 

رنگ نرده تراس

رنگ نرده تراس در بازار به راحتی یافت می شود و رنگ امیزی آن بسیار آسان است. حتما موقع انتخاب رنگ به طراحی آن دقت لازم را داشته باشید و برای قسمت های مختلف حداقل از دو نوع رنگ استفاده کنید تا جلوه بهتری از خود به نمایش گذارد.
سبک طرح، عملکرد و رنگ نرده ها در حال تغییر و بروزرسانی است با این حال نرده های فرفورژه که از قدیم الایام مورد استفاده قرار می گرفتند پا به پای دیگر نرده ها در حال تغییر بوده تا باز هم در ساختمان های جدید مورد استفاده قرار گیرد.
حتما برای دیدن طرح تراس فرفورژه جدید از قیمت بالای سایت بخش محصولات دیدن فرمایید.