نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
ساخت انواع حفاظ ساختمان

ساخت انواع حفاظ ساختمان

حفاظ یکی از اجزای بسیار مهم و ضروری در ساختمان می باشد که باید بصورت استاندارد و ایمین ساخته شود تا در طول زمان از مقاومت آن چیزی کم نشود.

قیمت ساخت حفاظ پنجره

حتما شما هم برای برآورد قیمت ساخت حفاظ جستجو کرده اید، سایت های مختلفی قیمت های حدودی ارائه میدهند ولی قیمت تولید حفاظ پنجره دقیقا به چه پارامتر های بستگی دارد؟
در مرحله اول قبل از تولید حفاظ باید موارد اولیه خام خریداری شود، پس ابتدا باید جنس حفاظی که میخوایم تولید کنیم را مشخص کرد. تجربه نشان می دهد متریال آهن علاوه بر استحکام مناسبی که برای ایجاد حفاظ دارد از هزینه پایین تری برخوردار است.
قیمت ساخت حفاظ به همراه هزینه نصب آن به رنگ آمیزی حفاظ نیز بستگی دارد استفاده از مواد با کیفیت برای بالا بردن استحکام و طول عمر حفاظ بسیار با اهمیت می باشد.


رنگ حفاظ پنجره

استفاده از گزینه های مکمل مانند رنگ در زیباتر شدن حفاظ نقش پر رنگی داشته و باعث چشم نوازی طرح حفاظ شما می گردد. انتخاب رنگ علاوه بر طرح و نقش حفاظ به رنگ نمای ساختمان شما مربوط است.
نصب حفاظ بالکن شاید ساده به نظر برسد ولی گاها به دلیل اتصالات کم با دیوار و کف بعد از مدتی لق یا کنده می شود. حفاظ های که با اتصال کامل نصب نشود بسیار خطرناک هستند دلیل آن هم خود ما هستیم زیرا با اطمینانی که به حفاظ داریم فکر می کنیم حتما استحکام بالایی دارد و به آن تکیه می دهیم، غافل از آنکه شاید آن حفاظ درست نصب نشده باشد.


استحکام حفاظ ساختمان

نصب حفاظ علاوه بر افزایش ایمنی، از نظر زیبایی نمای خارجی ساختمان تاثیر دارد. اگر می خواهید حفاظ های قبلی خود را تعویض کنید باید ابتدا اتصالات حفاظ قبلی خود را به گونه ای جدا کنید تا هنگام نصب حفاظ جدید به مشکل نخورید و یک حفاظ یکدست و زیبا داشته باشید.
حفاظ های معمولا بالای دیوار، پشت بام، بالکن، باغچه و غیره نصب و مورد استفاده قرار می گیرد. حفاظ از اجزای ساختمان می باشد که برای حفاظت از پنجره، راه پله نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
حفاظ بالای دیوار برای جلوگیری از ورود و خروج افراد و حیوانات از بالای دیوار می باشد، این نوع حفاظ باید بسیار متراکم باشند تا از لابه لای آنها نتوان عبور کرد.


کاربرد انواع حفاظ در ساختمان

حفاظ های فلزی مقاومت زیادی دارند و معمولا در اماکن عمومی مورد استفاده قرار می گیرد، در راه پله برای جلوگیری از خطر سقوط از حفاظ راه پله استفاده می باشد. یکی از مهم ترین موارد استفاده از جنس آهن در حفاظ فرفورژه می باشد که در سبک های مختلف و زیبا تولید شده و روانه بازار شده است.
فرفورژه در همه جهان طرفداران بسیاری داشته و در طرح های بسیار زیبا تولید می شود، استفاده از طرح هایی که به نمای ساختمان یا دکتوراسیون داخلی ست شود می تواند باعث زیباتر شده محیط شما شود.
بعضا در برخی از ساختمان ها نیاز به استفاده از حفاظ احساس نمی شود ولی برای زیبا تر کردن ساختمان و جلوه بهتر از آن استفاده می شود.