نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
انتخاب نوع درب ورودی ساختمان

انتخاب نوع درب ورودی ساختمان

درب ورودی ساختمان از جمله قسمت های مهم ساختمان می باشد برای انتخاب یک درب خوب حتما باید به گزینه های انتخاب درب ورودی ساختمان توجه کنید.

درب ورودی ساختمان در سبک های متنوع تولید می شود، در طراحی درب ورودی تغییرات چشم گیر و وسیعی  انجام شده است. درب ورودی تاثیر بسیاری در نمای ساختمان دارد پس برای داشتن نمای شیک زیبا در انتخاب خود دقت نمایید.
استحکام و ایمنی درب ورودی از موارد مورد توجه و با اهمیت در انتخاب درب ورودی می باشد دلیل آن نیز جلوگیری از ورود و خروج افراد متفرقه و دزدی از ساختمان می باشد که از وظایف اصلی درب می باشد.
قیمت درب ورودی ساختمان به عوامل متعددی وابسته است که از آن موارد جنس درب، طرح و سبک تولید درب ساختمان، رنگ آمیزی و کیفیت ساخت به همراه ابعاد و وزن درب بستگی دارد.


انواع درب ورودی ساختمان

درب آهنی که از پر کاربرد ترین نوع درب بوده و استحکام بالایی داشته و در انواع مختلف از جمله فرفورژه تولید می شود.
درب چوبی از قدیم الایام برای درب ورودی منازل و مغازه ها استفاده می شد و دارای زیبایی خاص خود می باشد ولی از نظر استحکام و عدم مقاومت هنگام آتش سوزی مورد تایید نمی باشد.
درب شیشه ای برای ساختمان های خاص و لوکسی مورد استفاده قرار می گیرد، استحکام آن از درب فلزی کمتر بوده و بسیار مستعد کثیف شدن و لک برداشتن می باشد.


مدل های مختلف درب ورودی

  • درب کلاسیک برای ساختمان هایی که نمای خارجی کلاسیک دارند بسیار مناسب است.
  •  درب کشویی در محل هایی که فضای کمی برای باز و بسته شدن درب وجود دارد مناسب می باشد.
  • درب اتوماتیک برای راحتی کار ورود و خروج در محل هایی که تردد زیادی دارند مورد خوبی است.


مشخصات درب ورودی

استفاده از درب های با عایق صوتی مناسب محل هایی است که در معابر پر تردد و جاهای شلوغ شهر هستند، با این نوع درب ها هیچ صدایی نه وارد ساختمان شده و نه از آن خارج می شود.
حتما در انتخاب نوع درب و پوشش رنگ آن به نسبت شرایط آب و هوا و جوی منطقه خود توجه کنید.
درب ها علاوه بر ورود راحت و بی دردسر برای ساکنین ساختمان، باید از نظر ورود برای افراد متفرقه بسیار مقاوم و مستحکم باشد تا بتوان با خیال راحت و آسوده نسبت به امنیت ساختمان به مابقی امور رسیدگی کرد.

 

قیمت درب ورودی ساختمان

به دلیل آن که هزینه درب زیاد بوده بعضی از افراد نسبت به انتخاب درب توجه زیادی به استحکام آن نمی کنند و هزینه پایین آن را در نظر می گیرند اما باید گفت که استفاده از درب با مقاومت پایین علاوه بر کاهش امنیت، برای استفاده طولانی مدت مناسب نبوده و باید عوض شده یا تعمیر شود.
استفاده از درب های فرفورژه یک انتخاب بسیار خوب برای افزایش امنیت، کاهش هزینه خرید، طراحی فوق العاده و مدرن در انواع سبک ها و طرح های متنوع و مختلف می باشد.
برای دیدن مدل های مختلف درب و انتخاب درب مناسب ساختمان خود حتما از صفحه محصولات ما در بالای سایت دیدن فرمایید.