نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *

مقایسه صافورژه با فرفورژه های قدیمی

صافورژه (نسل جدید فرفورژه) در مقایسه با فرفورژه قدیمی مزیت هایی دارد که بدین شرح می باشد:

1-تولید: صافورژه (نسل جدید فرفورژه) با دستگاه های تمام اتوماتیک و به روز دنیا تولید می گردد. خطای تولید در این روش به صفر رسیده است. در تولید صافورژه برش توسط دستگاه با سرعت بالایی انجام می گیرد و علاوه بر آن بعد از تولید نیاز به سمباده ندارد و با زدن دست روی قسمت های برش خورده هیچ براده و یا تیزی برنده ای حس نمی شود. حال آن که در فرفورژه های قبلی لازم است تا جوشکار شاخک ها و فرفورژه گل را با دست تنظیم کرده و محل اتصال آن ها را به هم جوش بزند؛ این روش چون به صورت غیر اتوماتیک و با دست انجام می گیرد زمانبر است و چند روز زمان می برد تا یک طرح توسط جوشکار تولید شود علاوه بر آن در برخی مواقع خطایی نظیر کج شدن قسمتی از فرفورژه و یا مشخص بودن قسمتی از محل اتصال در جوشکاری ممکن است بوجود آید.

2-حمل و نقل: صافورژه (نسل جدید فرفورژه) در کارخانه قبل از حمل بر روی پالت قرار می گیرد و بسته بندی و حمل آن به دلیل مسطح بودن طرح نسبت به حمل فرفورژه های قبلی آسانتر است.

3-ضخامت و وزن: وزن صافورژه نسبت به فرفورژه های قبلی وزن مناسبی دارد. وزن صافورژه (نسل جدید فرفورژه) بستگی به انتخاب ضخامت طرح دارد و با انتخاب ضخامت بیشتر، وزن صافورژه نیز بیشتر می شود. در فرفورژه های قدیمی امکان انتخاب ضخامت وجود ندارد و وزن آن نسبت به صافورژه (نسل جدید فرفورژه) سنگین تر است و این سنگینی در برخی موارد از جمله درب ورودی موجب خم شدن درب می گردد؛ در حالیکه صافورژه (نسل جدید فرفورژه)این مشکل را ندارد.

4-نصب: نصب صافورژه (نسل جدید فرفورژه)در مقایسه با نصب فرفورژه های قبلی آسانتر است. محصولات صافورژه (نسل جدید فرفورژه) در دو گروه تقسیم بندی می شود.

گروه اول محصولات صافورژه (نسل جدید فرفورژه) است که در سه سایز 49*49، 80*120 و 99*198 می باشند. سایز 49*49 در سقف کاذب، نرده، حفاظ و دکوراسیون داخلی استفاده می شود. برای نصب آن بر روی فریم نرده یا حفاظ، چند نقطه جوش بر روی فریم کافی است. سایز 80*120 قابلیت پیوستگی دارد و با کنار هم قرار دادن چندین سایز 80*120 محل اتصال آنها مشخص نمی شود و به صورت یک طرح یکپارچه خواهد بود بنابراین می توان اندازه های دلخواه را با آن ساخت از سایز 80*120 در نمای ساختمان استفاده می شود. برخی از مشتریان در نمای دو پوسته نیز از صافورژه استفاده کرده اند. صافورژه در سایز 99*198 برای درب ورودی، پارتیشن ، دکوراسیون داخلی و در شهرسازی به کار می رود.

گروه دوم محصولات، صافورژه گل نرده است که شامل طرح های هنری (همچون نت موسیقی، گیتار، انواع طرح گل و ...)، طرح های اسلیمی (همچون طرح مدح و ثنا)، طرح های فانتزی (همچون طرح الناز که به شکل جواهر است) و طرح های هندسی (همچون طرح الینا) و ... . این گروه از محصولات در نرده و حفاظ به کار می روند. نرده و حفاظ لوکس با به کار بردن این نوع صافورژه (نسل جدید فرفورژه) به آسانی بدست می آید. این طرح ها در دکوراسیون داخلی نیز به کار می روند.

5-جلوه زیبا: هر نوع طرحی در صافورژه قابل اجرا است. طرح هایی که جزو محصولات ما نیست به صورت سفارشی ساخته می شود. در فرفورژه قدیمی امکان پیاده سازی هر نوع طرحی وجود ندارد علاوه بر آن صافورژه در مقایسه با فرفورژه قدیمی جلوه زیبایی دارد و استفاده از صافورژه در دکوراسیون داخلی سبب لوکس شدن آن خواهد شد.


 4252,    04  آذر  1396 ,

1 نظر

  • حاجی امان      دوجی ارسال شده توسط حاجی امان دوجی شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 18:10

    سلام صادرات به قزاقستان دارید ؟ نمایندگی دارید ؟

نظر دادن