نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
خرید درب فرفورژه آهنی

خرید درب فرفورژه آهنی

وجود درب در ساختمان از جمله گزینه های اجباری می باشد، شما با خرید درب فرفورژه آهنی می توانید علاوه بر طرح زیبا صاحب درب مستحکم شوید.

استفاده از درب های با امنیت بالا برای منازل و ساختمان ها بسیار اهمیت دارد برای این منظور باید حتما  در انتخاب درب اصلی ساختمان خود نهایت دقت را داشته باشید.


تولید درب فرفورژه آهنی


درب آهنی و فولادی به علت استحکام و مقاومت بالا از جمله بهترین موارد در انتخاب درب اصلی ساختمان می باشد، درب آهنی برای جلوگیری از ورود سارقان حفظ امنیت ساختمان بسیار مفید می باشد.
سارقان بعضا در صورت باز نشدن قفل با شکستگن درب ورودی وارد ساختمان می شوند که درب آهنی به دلیل جنس مستحکم و غیر قابل شکستنی که دارد شکسته نمی شود.
شاید با فرایند ساخت درب فرفورژه اطلاع داشته باشید، فرفورژه از دو عبارت "فر" و "فورژه" تشکیل شده است به معنی آهن خمکاری و فر داده شده است. در تولید فرفورژه از میله های گرد و چند ضلعی که با فرایند خاصی خمکاری می شوند استفاده می گردد، این میله ها را بر حسب نقشی که طراح قبلا ترسیم کرده است کنار هم گذاشته و با هم جوشکاری می شود.


خرید درب فرفورژه


انتخاب و خرید درب فرفورژه شاید برای شما سخت باشد ولی این را در نظر داشته باشید که با داشتن درب فرفورژه خیالتان از نظر استحکام و امنیت درب ساختمانتان راحت می شود، جنس درب فرفورژه از آهن می باشد و استحکام آهن بسیار زیاد می باشد هزینه آهن نسبت به فلزات دیگر ارزان تر است این مسئله باعث شده از آهن در سازه های فلزی و ساختمانی در سرتاسر جهان استفاده شود.
با داشتن درب آهنی فرفورژه آرامش خاطر داشته باشید ، انتخاب مدل درب فرفورژه شاید کمی سخت باشد دلیل آن هم به تنوع واقعا بالای آن مربوط است، درب های فرفورژه را در سبک های مختلف طراحی می کنند و شما نسبت به طراحی نمای ساختمان می توانید نسبت به انتخاب آن اقدام کنید، معمولا درب های فرفورژه را در رنگ های سیاه و طلایی سا سفید و طلایی رنگ آمیزی می کنند ولی به انتخاب شما می تواند این رنگ آمیزی تغییر کرده یا حتی با رنگ نمای ساختمان شما همرنگ باشد.


استحکام درب فرفورژه جدید


ایجاد امنیت یکی از خصوصیات بارز در درب فرفورژه است و این مورد را به سبب استحکام بالای جنس آهنی خود دارد. گونه جدید درب با نام درب فرفورژه جدید وجود دارد که به دلیل طرح های بکار رفته در درب فرفورژه به این نام گفته می شود، این درب ها از ورق های آهنی ساخته شده و همان استحکام را دارند.
با خرید درب های جدید طرح ها و نقش های متنوع زیادی برای انتخاب پیش روی شما قرار خواهد گرفت. برای دیدن و انتخاب طرح خود از بالای سایت قسمت محصولات دیدن فرمایید.