نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
مشخصات و قیمت درب فرفورژه

مشخصات و قیمت درب فرفورژه

حتما شما هم به دنبال قیمت درب فرفورژه خوب با کیفیت هستید، پیشنهاد می کنم به مطالعه ادامه مطلب بپردازید و در صورت نیاز با ما در ارتباط باشید.

فرفورژه چیست؟

شاید برای شما هم این سوال مطرح شود که معنی فرفورژه چیست؟ فرفورژه به قطعات آهنی که خمکاری و فر شده اند گفته می شود، از این قطعات برای تولید درب فرفورژه و نرده استفاده می شود. استفاده از آهن برای تولید درب و نرده ایده بسیار خوبی بود چون استحکام آن بالا است و طول عمر وسایلی که با آن ساخته می شود بسیار زیادی دارد.
وجود کردن در آهن باعث سخت تر شدن آن می شود ولی در عوض شکنندگی زیادی دارد و با ذربه می تواند بشکند، برای آهن استفاده شده در فرفورژه کربن اضافه نمی کنند تا شکننده نباشد و خواصیت چکش پذیری داشته باشد تا بتوان قطعات فرفورژه را خم، کش و فر داد.


قیمت درب فرفورژه

اگر برای خرید درب فرفورژه اقدام می کنید بهتر است در ابتدا به مراحل ساخت درب فرفورژه توجه کنید، در گذشته فرفورژه می بینیم که آهنگران، آهن را در کوره های کوچک حرارت می دادند و بصورت دستی با چکشزنی و تغییر حالت تبئیل به فرفورژه می کردند.
اما امروزه برای تولید محصولات فرفورژه کارخانه های بزرگی مشغول فعالیت هستند که بصورت در کار انبوه در تولید قطعات فرفورژه مشغول به فعالیت می باشند، قیمت فرفورژه بر حسب کار انجام شده روی آن می باشد ولی تولید انبوه باعث کاهش هزینه تولید شده و بعضا به قیمت فرفورژه کیلویی به دست مصرف کننده میرسد.


انواع فرفورژه در ساختمان

فرفورژه به دلیل استحکام بالا و طرح های زیبا در صنعت ساختمان کاربرد زیادی دارد که از آن موارد می توان به نرده فرفورژه و درب و حفاظ فرفورژه اشاره کرد که حتما از آن موارد مشاهده کرده اید، از دیگر استفاده های فرفورژه در ساخت تخت و صندلی، حصار و پارتیشن فرفورژه می توان نام برد.
استفاده از قطعات با کیفیت و سر هم کردن آنها به همراه رنگ آمیزی منحصر به فرد در تولید محصولات فرفورژه با طول عمر بالا می تواند رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید، از این رو حتما قبل از انتخاب به کیفیت سایت و نوع اتصالات محصولی که در حال خرید کردن هستید توجه لازم و کافی را داشته باشید.
انواع فرفورژه در ضخامت های مختلف برای مصارف گوناگون به تولید می رسند، برای خرید فرفورژه و درسافت کاتالوگ فرفورژه از شماره های درج شده در بالای سایت با ما در ارتباط باشید.