نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
طرح و ایده دکوراسیون شهری

طرح و ایده دکوراسیون شهری

حتما در سال های اخیر به این نتیجه رسیده اید که دکوراسیون شهری بیشتر از مورد توجه قرار گرفته بطوری که انواع المان های شهری بصورت خلاقانه طراحی و در شهر ها نصب می شود.

در تمام شهرهای دنیا شهرداری ها با استفاده از طرح های خلاقانه در طراحی دکوراسیون شهری استفاده می کنند و با زیباتر شدن شهر از طریق جذب گردشگر سود خوبی برای شهر ایجاد می کنند.


طراحی جدید دکوراسیون شهری

جذب گردشگر یکی از بهترین راه های جذب سرمایه و درآمد زایی خوبی برای همه می باشد از این رو با طراحی دکوراسیون شهری با ایده های ناب برای فراهم آوردن این موضوع بسیار اهمیت دارد.
از طراحی دکوراسیون شهری می تواند به طراحی پیاده رو ها ، ساختمان ها، پایانه های مسافربری و پارک ها، خیابان و کوچه ها اشاره کرد که شهرداری با ایده های خلاقانه باید به زیباتر شدن آنها بپردازد تا بتواند به شهری که همه جای آن چشم نواز است دست یابد.
معمولا در شهر های بزرگ به طراحی دکوراسیون شهری بیشتر اهمیت داده می شود که برای این منظور هزینه های بسیاری صرف طراحی و اجرای دکوراسیون شهری می گردد. ایده و طرح جدید مبلمان شهری در محل هایی مانند معابر اصلی شهر، پارک ها، مقابل مراکز خرید، سازمان ها دولتی، بسیار مورد توجه قرار می گیرد.


مبلمان و دکوراسیون شهری

استفاده از مبلمان شهری که چند کاربرد همزمان داشته باشد بسیار خلاقانه بوده و از نظر مردم جذاب و ایده آل به شمار می آید، برای نمونه نیمکتی که حالت های مختلف را می توان با آن تجربه کرد مثلا تبدیل به یک میز شده یا قسمتی برای شارژ موبایل در کنار آن قرار داشته باشد.
ایده طراحی سطل آشغال در دکوراسیون شهری نیز قابل توجه است چون شهرداری مجبور است در همه جای شهر از سطل های زباله مختلف استفاده کند.
یک ایده خلاقانه میتواند سطل های زباله جذاب باشد، حتما شما هم بی تاثیر از کنار سطل های آشغال رد شده اید که توجه شما را جلب نکرده اند، فقط یک فکر ناب می خواهد تا طرح های خلاقانه و قابل اجرا برای این سطل ها  ایجاد کند.


نورپردازی دکوراسیون شهری

راز یک طرح خوب برای دکوراسیون شهری کاربردی و جذاب بودن آن است برای مثال استفاده از فرفورژه در طراحی نرده و چراغ های نصب شده در پارک ها می باشد. ایده فرفورژه بسیار جالب بوده و به دلیل قدمت زیاد آن در استفاده آن در درب و نرده بسیار مورد توجه است که آن را به شکل های مختلف و در جاهای گوناگون می توان مشاهده کرد.
استحکام فرفورژه در استفاده برای دکوراسیون شهری به دلیل جنس آهنی آن مورد جلب رضایت شهرداری ها قرار می گیرد و با کمی ایده پردازی و استفاده از هوش خلاقانه خود می توان به طرح های جدید و جذابی دست یافت.
نورپردازی در شب بسیار بسیار دیدنی و رویایی به نظر میرسد، ایده نور پردازی یکی از جذابیت های دکوراسیون های شهری می باشد که معمولا در پارک ها، خیابان ها و ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، برای جمع بندی باید در نظر داشت که هر چه ایده شما خلاقانه تر و زیباتر باشد تاثیر آن روی افراد بیشتر خواهد بود.