نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
مدل حفاظ پنجره فرفورژه

مدل حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ برای بخش های مورد نیاز هر ساختمانی قابل طراحی و نصب می باشد، حفاظ پنجره فرفورژه از محصولات پر کاربرد می باشد.

استفاده از حفاظ به عنوان نرده راه پله حفاظ روی دیوار، تراس و بالکن، حفاظ پنجره، دور استخر و بسیاری از نقاط دیگر مشاهده می شود. انتخاب و خرید حفاظ پنجره علاوه بر کارایی و استحکام به مدل و قیمت آن نیز وابسته است.


منظور از کارایی حفاظ چیست؟

انتخاب از حفاظ به کاربرد آن بستگی دارد، یعنی ممکن است یک در یک محل برای زیبایی مورد استفاده شود و ارتفاع به همراه استحکام مورد بحث نباشد و در محلی دیگر برای نصب باید حفاظ متحرک در نظر گرفته شود تا در مواقع نیاز آن را کنار زد، استفاده از حفاظ در مواقعی بسیار ضروری می باشد مانند نرده راه پله تا از سقوط افراد جلوگیری کرد.


استحکام حفاظ فرفورژه

داشتن یک حفاظ مستحکم برای حفاظت از جان و مال مستلزم صرف وقت و مقایسه انواع حفاظ در بازار می باشد. حفاظ فرفورژه از مواد مستحکم در انواع حفاظ ها می باشد، علت آن به جنس متریال و اتصالات آن بستگی دارد برای تولید حفاظ فرفورژه از متریال آهن استفاده می شود که از استحکام بسیار زیادی برخوردار است، آهن به دلیل قیمت پایین نسبت به فلزات دیگر در ساخت سازه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.
استحکام حفاظ پنجره علاوه بر جنس ساخت به نوع جوشکاری و طرح آن نیز بستگی دارد، ممکن است استحکام خود حفاظ خوب بوده ولی اتصال آن در پنجره ضعیف باشد و با کمی فشار و ضربه از جای خود خارج شده یا تغییر حالت دهد.


انتخاب مدل حفاظ پنجره

سبک های گوناگونی در تولید انواع حفاظ وجود دارد که بنا به سلیقه افراد و طرح نمای ساختمان قابل انتخاب است، همان گونه که اشاره شد حفاظ پنجره در طرح نمای ساختمان تاثیر گذار است و دلیل آن هم به قابل رویت بودن حفاظ پنجره از خارج ساختمان می باشد.
حفاظ پنجره می تواند از نوع حفاظ فرفورژه ساخته شود، حفاظ فرفورژه از زمان های قدیم طرفداران بسیاری دارد، این نوع حفاظ از خمکاری میله های توپر آهنی ساخته می شود، در ساخت این حفاظ ها از دستگاه های خمکاری برای فرد دادن به این میله ها استفاده می شود و در انتها با سرهم کردن و اتصال آنها با جوشکاری کار ساخت حفاظ پنجره به پایان می رسد.

 

حفاظ پنجره متحرک

برخی از افراد نیاز به نصب حفاظ پنجره متحرک دارند، این نوع حفاظ ها از سمت داخل قابل باز و بسته کردن هستند، حفاظ کشویی و لولایی از انواع حفاظ های متحرک به شمار می آیند هدف از نصب این نوع حفاظ ها دیدن منظره یا دسترسی به بخشی از پشت پنجره در مواقع مورد نیاز می باشد.

 

رنگ کردن حفاظ

انتخاب رنگ نرده با طراحی نمای ساختمان توسط مهندسین معمار انجام می شود. رنگ آمیزی حفاظ به طرح خود حفاظ نیز بستگی دارد از این رو باید در هنگام انتخاب مدل حفاظ حتما به رنگ آمیزی آن توجه ویژه داشته باشید.
معمولا برای حفاظ های فرفورژه از رنگ های سیاه، سفید و طلایی استفاده میشود که به حفاظ فرفورژه جلوه خاص می دهد.