نام کاربری *
پسورد *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد یک حساب

بخشهای مشخص شده با ستاره (*) مورد نیاز است.
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تائید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
سبک جدید طراحی دکوراسیون منزل

سبک جدید طراحی دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون داخلی تاثیر زیادی در سبک زندگی و کاری ما دارد به دلیل اهمیت زیاد این موضوع بسیار مفید است از یک طراح دکوراسیون داخلی ماهر کمک بگیریم.

طراحی دکوراسیون منزل هنری است که به ما این امکان را می دهد تا خانه و محل کار خود را به بهترین شکل تغییر دهیم و با این تغییر بر رفتار، روحیات و شرایط افراد حاضر در محیط متاثر باشید.

تاثیر طراحی دکوراسیون داخلی

وقتی افراد به محل کار یا منزل شما مراجعه می کنند طراحی دکوراسیون شما می تواند از نظر روانی در ذهن و فکر آنها تاثیر زیادی داشته باشد. تمام وسایل موجود در محیط داخلی از جمله مبلمان، لوستر و دیگر موارد باید در یک سبک و نگار باشند تا باعث یکنواخت شدن طراحی دکوراسیون داخلی گردد.
اصل طراحی دکوراسیون برای شکل دهی ساختار و چید مانی عناصر محل مورد نظر می باشد. مثلا برای طراحی دکوراسیون مطب پزشک باید از رنگ های آرام بخش و طراحی جذاب مرتبط با پزشکی الهام گرفته شود و برای نمایان کردن صحت و سلامت از نماد های جذاب استفاده شود.

اصول طراحی داخلی

استفاده از طراحی دکوراسیون داخلی باعث می شود فضا های کوچک بزرگتر دیده شود و بخش هایی که لازم به نور پردازی بوده نور بیشتری داشته باشد و قسمت هایی که باید کمی شلوغ به نظر برسد نیز با استفاده از عناصر دکوری هم سبک شلوغ شوند.
معماران و آرشیتکت ها انتظار خود را از تغییر دکوراسیون و ایجاد فضا به محیط زیبا، دلنشین، هماهنگ، راحت و ایمن برآورده می کنند. ایجاد محل کار زیبا و تاثیر گذار می تواند موجب رضایت مشتری شده و کسب و کار شما را رونق ببخشد پس هزینه های طراحی در قبال سود ادامه دار شما تاثیری نخواهد داشت.

متریال دکوراسیون داخلی

در استفاده از عناصر مختلف در طراحی با جنس های گوناگون مانند: سنگ، چوب، فلز، سرامیک و دیگر موارد میتواند در جای خود باعث جلوه بیشتر و بهتر طراحی شما شود.
استفاده از حالت های طبیعی در محل هایی مانند حیاط و رستوران ها می تواند بسیار زیبا تر به نظر برسد بطوری که بازدید کننده در ذهن خود زیبایی کار طراح داخلی را در نظر نگرفته و نظر خود را به طبیعی بودن این زیبایی جلب کند. با استفاده جنس های طبیعی مانند سنگ علاوه بر طبیعی تر بودن طراحی باعث طولانی تر شدن عمر عناصر شده و از مد نمی افتند.

هزینه دکوراسیون داخلی

قیمت طراحی و اجرای محیط های مختلف از هم متمایز می باشد و بنا به سادگی یا استفاده از عناصر خاص می تواند هزینه آن کاهش یا افزایش یابد مثلا طراحی فضا های مجلل و تشریفاتی می تواند بسیار گرانتر از طراحی ساده و یکنواخت باشد.
شاید طراحی دکوراسیون داخلی منزل راحت نباشد مانند پازلی که تکه های زیادی دارد و چیدمان آنها کمی دشوار است. استفاده از نور و رنگ ها متناسب و بجا می تواند در زیبایی منزل شما اثر بیشتری داشته باشد.
استفاده از وسایل و اسباب با طراحی خاص می تواند باعث ماندگاری آن در ذهن بازدید کنندگان شود، وسایل ساخته شده از محصولات فرفورژه که با پیچ و خم های هنری زیبا شده باعث جلوه بهتر و هنری تر در منزل شما می گردد.